"AUTOGRAMI"

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

"AUTOGRAMI"

Postaj  R e f on sri vel 11, 2009 11:45 pm

Čujen, da se neki autogrami skupljaju, da li je to da se vidi "KO´LKO , NAS IMA, J*** TE, KO´LKO NAS IMA", ili.... Question Question Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Kako bilo da bilo, da li je netko više upoznat o ˝"zgdama i nezgodama, maloga pere i njegove družine".... ja neznan niš, pa me interesira da li me možete uputiti; ipak još sam pod blagim dojmom prošlog svjetskog prvenstva!! scratch scratch scratch scratch scratch
R e f
Novi član
Novi član

Broj postova : 24
Registration date : 17.06.2008

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Re: "AUTOGRAMI"

Postaj  hand on čet vel 12, 2009 2:07 pm

E SAD...ne znan ti ja šjor ref,o nikakovim autogrami...:-)ali da se neš šuška,to se vavik šuška,hehehe!
nadam se samo da češ ćapat cimu,i da će se vajat...:-)vidim ose... Very Happy

hand
Novi član
Novi član

Broj postova : 9
Registration date : 15.06.2008

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  R e f on čet vel 12, 2009 8:14 pm

hand je napisao/la:E SAD...ne znan ti ja šjor ref,o nikakovim autogrami...:-)ali da se neš šuška,to se vavik šuška,hehehe!
nadam se samo da češ ćapat cimu,i da će se vajat...:-)vidim ose... Very Happy

e moj handy man. . .
neš ti cime; kad ni ni molana!! bom bom bom bom
R e f
Novi član
Novi član

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Dare on uto vel 17, 2009 2:45 pm

.... skupljaju se potpisi nezadovoljnih članova UHRS-a, ali su nekako u ilegali a bilo bi dobro da svi vide što oni to nude ... pa tko voli - nek izvoli ... study cherry king
Dare
Admin
Admin

Broj postova : 43
Registration date : 29.03.2008

Korisnički profil http://www.zrsr.uhrs.hr

[Vrh] Go down

Postaj  hand on uto vel 17, 2009 6:35 pm

mislim...dakle,ništa ne znam... Cool
vidim ose...na sastanku Very Happy

hand
Novi član
Novi član

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  R e f on sri vel 18, 2009 10:23 pm

Dare je napisao/la:.... skupljaju se potpisi nezadovoljnih članova UHRS-a, ali su nekako u ilegali a bilo bi dobro da svi vide što oni to nude ... pa tko voli - nek izvoli ... study cherry king

A tu se neš i nudi ?? Question Question Question Idea Question Question Question
R e f
Novi član
Novi član

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  hand on pet vel 20, 2009 8:26 pm

mislim da se niš ne nudi... Very Happy
to je već usvojeno i jedva se čeka taj dan... Cool

hand
Novi član
Novi član

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  R e f on sri oľu 04, 2009 8:07 pm

Ča je to to, i va NL-u je danasaka zišlo; affraid affraid affraid

.....

RUKOMETNI SUCI I NADZORNICI TRAŽE PROMJENE U MATIČNOJ UDRUZI

Pobuna sudaca

RIJEKA – Podrška baze Upravnom odboru Udruge hrvatskih rukometnih sudaca praktički je nikakva, kada bi ovisilo o podršci vlastite baze, vodstvo ovdašnjih sudaca i nadzornika bilo bi smijenjeno već danas. Daleko od očiju javnosti, čije zanimanje plijeni trofejna hrvatska muška reprezentacija, već tjednima, odnosno praktički mjesecima, tinja nezadovoljstvo ovdašnjih rukometnih zviždaljki i njihovih nadzornika potezima vodstva Udruge. Na nedavnom Svjetskom rukometnom prvenstvu u prvom planu su bili Vladimir Vujnović, nekada maestralni međunarodni sudac, sada nadzonik i kontrolor suđenja na ovom velikom natjecanju, također i sudački hrvatski dvojac Matija Gubica i Boris Milošević. Nezadovoljnici u hrvatskim sudačkim i nadzorničkim redovima se pitaju što je s ostalima i pritom ističu sudbinu tri međunarodna hrvatska para koja su suspendirana i ove godine jednostavno ne sude. Riječ je o Zagrepčanima Damiru Sarajliću i Gordanu Vukušiću, Karlovčanima Draženu Matovini i Tihomiru Kasuniću te Zagrepčanima Vjekoslavu Lovriću i Hrvoju Pekoviću. Ova dvojica su lani proglašena najboljim hrvatskim sucima. Njihova suspenzija podigla je buru nezadovoljstva i veliko je pitanje koga će taj vjetar odnijeti, možda baš i cjelokupno čelništvo Udruge. Uglavnom, u malo neobičnom terminu, 2. siječnja, u Čakovcu je zakazan skup sudaca na kojem je trebalo trčati »Beep test«, spomenuta šestorka to nije htjela učiniti i »zaleđena je«. Pritom se pomiču rokovi »odleđivanja«, odnosno prilike za polaganje testa, od 14. veljače do 1. ožujka, odnosno do 15. ožujka. Malo-pomalo, nezadovoljstvo je kulminiralo toliko da se pokrenulo potpisivanje peticije protiv vodstva i zahtjev za promjene pismom namijenjenim vodstvu Hrvatskog rukometnog saveza.
Spomenutu peticiju je potpisalo stotinjak hrvatskih rukometnih sudaca i nadzornika, što dosta govori što misle o postupcima vlastitog vodstva. Na čelu spomenute Udruge je Boris Zubanović, dopredsjednik je Josip Miškulin, dok je Riječanin Veljko Karabaić predsjednik Strukovnog povjerenstva. U vodstvu su još Ivo Pranjić, Slavko Baut, Branko Matejić, Tomislav Komazin i Josip Posavec. »Kocka je bačena«, čeka se reakcija Hrvatskog rukometnog saveza.
I. DUVNJAK

.... preuzeto iz Novoga Lista scratch scratch scratch scratch
R e f
Novi član
Novi član

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  R e f on pon oľu 09, 2009 9:10 pm

Nakon gore navedenog članka, vidin da su se i Emajlovi počeli delit... scratch scratch scratch .... ča je to valjda za one neupučene... affraid affraid affraid
... ma vidin ja da je to rak-rana tema, i da se niki ne oglašuje.... pa .... pale pale pale

ako ki će samo naprvo... Arrow
R e f
Novi član
Novi član

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down