Nogomet - Hajduk : Dinamo

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Nogomet - Hajduk : Dinamo

Postaj  Dare on pon vel 23, 2009 3:50 pm

Sinoć dok sam gledao naš "veliki" derbi, još za vrijeme utakmice sam se htio logirati na Net i ovdje na našem forumu sve popljuvat, ali nisam jer je onaj drugi gol Hajduka bio predivan i jedino što je vrijedilo na toj utakmici.
Počet ću od onih papirića ... nitko mi ne može dokazati da klub Hajduk nije u dogovoru s navijačima i što se tiče tih papirića i što se tiče "bengalki". Iz tog razloga bi ih trebalo oderati po džepu, svaki put kad se to desi. Pa ono je zaista smiješno, majstor negdje s krova krca iz nekakvih vreća tone i tone papirića, a svi na stadionu i pored malih ekrana čekaju da to smeće bura odnese ili oni revni čistači sa metlama i da utakmica konačno krene.
Moj prijedlog: majstora skinuti s krova (redari) a klub kazniti novčano (ali ne simbolično). za početak, a kad se ponovi onda ih opet kažnjavati ali progresivno povećavati kazne. Pa neka se dogovaraju.
Navijači Dinama razbijaju po tribinama ... policije kordon i udri po njima ... što jače.
E netko će reći: " A šta da je tvoj sin među navijačima ?"
E, ako je među takvim divljacima, neka ga slobodno natamburaju.
Suđenje - Bebek je po meni dobro obavio posao. Treba znati jedno - da je takve utakmice zaista teško kontrolirati. Recimo na samom početku utakmice je trebalo podijeliti crvene kartone (ako bi se poštivala pravila) jer onakvi startovi Hajdukovih navijača - ono je grozno, zaista nema veze sa nogometom. Ali da je potjerao te grubijane van, svi bi vikali da je uništio sam derbi (što je u neku ruku i istina), tako da mislim da je Bebek to dobro kontrolirao i balansirao i sudio.
Sama utakmica - NEGLEDLJIVA. Stariji ljudi će se sjećati nekih aktera vječitih derbija kao npr. Jerković Jurice, Žungula, Gračana, Asanovića, Deverića, Mlinarića, Kranjčara i starog i mladog ... eto da ne nabrajam više (a bilo ih je još puno), no htio sam reći da se tada imalo što vidjeti na tom derbiju, bilo je poteza, driblinga, duela, lijepih pasova, udaraca na gol, golova ..... za razliku od ovog jučer u kojem osim gola Bosanca ovo drugo nije vrijedno spomena.
Dare
Admin
Admin

Broj postova : 43
Registration date : 29.03.2008

Korisnički profil http://www.zrsr.uhrs.hr

[Vrh] Go down

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics