Karaula

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Karaula

Postaj  Dare on čet pro 10, 2009 6:51 pm

Vjerujem da se još čita naš Forum i žao mi je što nitko nije stavio ovu vrlo aktualnu temu zvanu - KARAULA.
Eto, desilo se što se desilo, naš kolega Karaula reagirao je na provokaciju gledatelja, tj. rukometnog djelatnika, na njegove uvrede i provokacije odreagirao je kako nije trebalo tj. silom. Odgurnuo je dotičnog koji mu se unio u lice i ovaj je sjeo na guzu i počela je gungula ....
Tko je tu kriv, tko prav, da li netko malo više, netko malo manje nije ni bitno. Jedno je sigurno a to je da se incident nije smio dogoditi.
Prvo, zbog toga što je to užasan primjer djeci i mladima (riješavati bilo kakav nesporazum - silom), drugo - što je to odjeknulo po cijeloj Hrvatskoj, dakle kompromitran je i naš grad i naš sport - rukomet.
Kažnjeni će biti i jedan i drugi za svoje reakcije, što je i u redu, ali mislim da bi ovo trebao biti dobar primjer svim našim kolegama sucima a naročito mladima, dakle primjer kako ne treba reagirati na bilo kakve provokacije.
Ne stojim iza reakciije Karule (tj. ne opravdavam ga) ali definitivno mislim da našeg člana treba zaštiti od takvih napada od strane gledatelja ili bilo koga drugoga.
Dare
Admin
Admin

Broj postova : 43
Registration date : 29.03.2008

Korisnički profil http://www.zrsr.uhrs.hr

[Vrh] Go down

Karaula

Postaj  Pepsi on čet pro 17, 2009 2:16 pm

Ja sam rukometni djelatnik i evo svako toliko malo provirim na ovaj forum i konačno sam se odlučio ulogirati i napisati nekoliko riječi. Bio sam prisutan na utakmici na Kozali na kojoj je sudac Karaula napao trenera Radojčića. Vidio sam sve i moj komentar je: Sram ga može biti (Radojčića) koliko je bio bezobrazan i vulgaran, on je naime i suprug i otac nekakve djece i trener malim klincima (dakle ujedno i odgaja tu dječicu) i mogu samo reći da ne bih svoju djecu dao nikad takvom čovjeku da im bude trener.
Saznao sam i da su oboje kažnjeni na godinu dana.
S R A M O T A

Ovog Radojčića je trebalo kazniti bar duplo više od suca !!!!!!!!!!!!!

A i to bi bilo premalo !

Pepsi
Novi član
Novi član

Broj postova : 2
Registration date : 17.12.2009

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]