Malo politike

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Malo politike

Postaj  Dare on čet pro 17, 2009 1:35 pm

AFORIZAM:

flower "Imamo državu s poteškoćama u razvoju i političare s posebnim potrebama!" flower

lol!
Dare
Admin
Admin

Broj postova : 43
Registration date : 29.03.2008

Korisnički profil http://www.zrsr.uhrs.hr

[Vrh] Go down

Re: Malo politike

Postaj  Pepsi on pet pro 18, 2009 4:37 pm

Ha, politika, zahvalna tema za brbljanje. "NEŠTO JE TRULO U DRŽAVI DANSKOJ" ... već je poznata stvar, koja se može preslikati na bilo koju zemlju na svijetu a naročito na naše balkanske državice. Političari - dakle ljudi koji se bave politikom, koji to profesionalno rade i koji od toga žive .... dakle porezni obveznici plaćaju za ono što oni brljaju po državi. Osim toga imaju i masu privilegija kod raznoraznih poslova i provizija što iz njih proizlazi, imaju prvi pristup informaciji kod svega što se dešava u politici i privredi dakle u prednosti su ispred svih ostalih. Kod nas na brdovitom Balkanu je naročito izražen taj patrijarh, što bi se prevelo kao - osigurati sebi, svojoj familiji i svim bližim - egzistenciju. E sad dolazi na vidjelo taj naš "skromni" balkanski karakter kad iz običnih , skromnih katolika se pretvaramo u beskrupulozne zvijeri koje nemaju granica.
I još bi to bilo koliko toliko podnošljivo da je naša mala Hrvatska nekakva bogata arapska zemlja puna nafte ili nekakva Švicarska. A L I ovakvu malu, napaćenu, iskorištenu i svu isfrustiranu zemljicu naši vrli političari kradu od kad postoji .... PA NE ZNAM KOLIKO JOŠ IMA SAPE DA SVE TO IZDRŽI.
I sad ti, moj građanine, lijepe naše, izađi na izbore, obuci svoje najljepše odijelo koje imaš, namiriši se sa najboljim parfemon koji imaš, GA ili Pitralonom, svejedno je jer je i tako tebi najbolji, i daj svoj pošteni glas tim hoštaplerima.

Moj je prijedlog: KAD VIDIŠ NEKOG OD NJIH NA TRGU BANA JELAČIĆA U ZAGREBU, NA KORZU U RIJECI, NA RIVI U SPLITU, NA KALELARGI U ZADRU ILI BILO GDJE U HRVATSKOJ ... PLJUNI NA POD (POPUT PRAVOG ZAOSTALOG BALKANCA - JER RIJEČ "BALKANAC" JE ZA NJIH SUPERLATIV) I OKRENI SE NA DRUGU STRANU DA NE GLEDAŠ TAJ OLOŠ.

Pepsi
Novi član
Novi član

Broj postova : 2
Registration date : 17.12.2009

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Dare on pon pro 28, 2009 12:01 pm

Uf što je ovaj Pepsi opak Smile

Ma htio sam samo nadodati par riječi na ovu zahvalnu temu, a to je politika iliti bolje rečeno pljuvačina po našim političarima.
Naime, ovi čovječuljci koji vode ovu našu državicu, mahom svi se pozivaju na svjetsku recesiju, kao glavnog krivca za stanje u našoj zemlji. HA,HA,HA ...
Kao da je svjetska recesija kriva za naše stanje, kao da smo mi bili zemlja u kojoj je sve štimalo, kao da je naša ekonomija šljakala "sve u 16", kao da su naši ljudi bili zadovoljni .... i došla recesija i sve pokosila ...HA,HA, HA
Pa mi bi se urušili kao kula od karata i da nije bilo nikakve recesije, jer su braća sve pokrala i devastirala ... TO JE GLAVNI I ISKLJUČIVI RAZLOG NAŠE KOME.
Dare
Admin
Admin

Broj postova : 43
Registration date : 29.03.2008

Korisnički profil http://www.zrsr.uhrs.hr

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]