PRECJEDNIK

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

PRECJEDNIK

Postaj  Dare on uto sij 12, 2010 3:06 pm

Novi nam je precjednik iliti po Hrvaškom - predsjednik, Ivo Josipović. Nikad čuo za njega do prije par dana, što ne znači da je čovjek loš ili bolje rečeno, što ne znači da će biti dobar političar ili predsjednik.
Nisam bio na glasanju (moj dugogodišnji princip - na što moj kolega Karaula kaže: "Dare, moraš izaći na glasanje jer će tvoj glas dati pobjedničkoj većini !!!" Pa šta - neka daju ... da je i Bandić pobijedio ... pa neka daju !!!).
ALI bez obzira na nezainteresiranost za izbore, nisam mogao ne čuti neke komentare oko izbora tako da dajem moje viđenje oko izabranog predsjednika.

Ovako, bez obzira na sve pohvale i kritike na račun novoizabranog predsjednika mislim da je ovo DOBAR IZBOR.
Dalmatinci (kao i uvijek) urlaju ozdola, kao .. političar koji "nit miriše nit smrdi", Mesić izjavljuje: "Bit će dobar predsjednik ali mu nedostaje strasti." .... i tako u tom stilu komentari.

Ako je Josipović upravo takav, meni se dopada, jer zašto bi bio agresivan, zašto bi bio strastan, zašto bi bio gromoglasan ... pa imali smo takve folirante sve do sada ... i kakav je rezultat ????
Jedino ih vole njihove familije ... znamo dobro iz kojih razloga.
Ništa ti razni probisvjeti ala Francek, Sanader i ostali nisu napravili dobro za ovu državu i za ove ljude. Ne kažem, niti tvrdim, niti mogu znati ... da će nešto dobro napraviti Jospiović ... ali neka je barem uljudan, miran, uglađen, staložen, inteligentan i dobar.

I tako nema neke prevelike ovlasti u vođenju države ... ali kao takav fikusić, neka bar bude na mjestu.

I još komentar za kraj : A NEŠ' TI VELIKE SILE, KOJA PRAVI TOLIKU POMPU OKO IZBORA NEKAKVIH FIĆFIRIĆA, KAO DA SE BIRA CHERCHILL , ROOSVELT , GORBAČOV , PUTIN , KENNEDY ILI OBAMA, PA JE POTREBNA SVA TA REKLAMA, OGROMAN NOVAC KOJI JE ULOŽEN I SVA TA PAŽNJA ... KAO DA ĆE VODITI NEKAKVU SVJETSKU VELESILU ... lol!

Budimo malo skromniji ...
Dare
Admin
Admin

Broj postova : 43
Registration date : 29.03.2008

Korisnički profil http://www.zrsr.uhrs.hr

[Vrh] Go down

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]