NOGOMET-Europsko prvenstvo

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

NOGOMET-Europsko prvenstvo

Postaj  Dare on sub lip 14, 2008 12:57 am

Evo nam novog foruma te krenimo malo raspravljati da ne kažem blebetati Very Happy o raznim stvarima a ja počinjem sa temom "nogomet" iako smo rukometni forum.
Prije nego što počnem htio bih vas podsjetiti da nam je stari Forum hakirala nekakva turska militantna organizacija ???? Nemam pojma iz kojeg razloga ali ipak su nas kresnuli.
No nema veze, evo ga novi Forum na kojem će također biti zanimljivih "disertacija" i nadam se da se neće ljutiti ni oni sa lijeva ni oni sa desne strane Laughing
Dakle, europsko prvenstvo u nogometu je u tijeku, naši su prvu utakmicu igrali loše i jedva dobili Austriju sa 1:0 i htio bih reći da velike ekipe pobjeđuju i kad igraju slabo. Drugu utakmicu protiv Njemačke su odigrali maestralno i isprašili okupatora sa 2:1. Svi, ama baš svi, od Bilića do oružara zaslužuju iskreni pljesak. Lijepo je bilo u tim trenucima biti navijačem hrvatske. I dok se svirala Lijepa naša prije utakmice, suze su kotrljale .... Laughing
No ima jedna stvar na koju se moram osvrnuti, naime po svim novinama se spominje ovakva teza ... kao nacija je zaluđena nogometom i pažnja cijelog puka je okrenuta prema Austriji i Švicarskoj "dok cijena nafte luduje i dok se standard prosječnog Hrvata urušava paklenom brzinom"
Realno gledajući to i je istina no stvarno mi takve stvari nisu ovih dana padale na pamet. Jednostavno nisam htio da mi pokvare raspoloženje. Pa gledajte, mi smo zaista sićušna zemljica sa skromnim potencijalima u svakom pogledu, pa nas ima sve zajedno kao recimo jedan Milano, pa Njemačka ima više registriranih nogometaša nego Hrvatska stanovnika, pa mi smo u nekakvim globalnim kombinacijema samo jedna mala točkica.
I usprkos svemu tome na sportskom planu smo neobjašnjivo uspješni. Neću sada sve nabrajati ali evo samo neke veličine koje mi prve padaju na pamet ... Blanka Vlašić, rukometna muška reprezentacija, i naravno Slaven Bilić sa svojim dečkima.
I šta bi sada trebali svi padati u bedaru zato što nas globalizacija proždire, što cijena nafte leti u nebesa, što cijena hrani vrtoglavo raste, što nam se životni prostor sve više sužava, što smo zagađeni do krajnjih granica ?????
NE, NEĆU O TOME RAZBIJATI GLAVU - JEDNOSTAVNO UŽIVAM U VATRENIMA I BAŠ ME BRIGA cheers
Dare
Admin
Admin

Broj postova : 43
Registration date : 29.03.2008

Korisnički profil http://www.zrsr.uhrs.hr

[Vrh] Go down

Re: NOGOMET-Europsko prvenstvo

Postaj  hand on ned lip 15, 2008 6:40 pm

bok dare Rolling Eyes eto malo i mene Laughing sad ce i rupa,hahahaha Cool a sta se tice sporta:takvi smo Very Happy jednostavno pale to nam ide i gotovo silent rekli bi talenti za sport ali naravno da imamo i velikih antitalenata Very Happy Very Happy Very Happy

hand
Novi član
Novi član

Broj postova : 9
Registration date : 15.06.2008

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Nogometni treneri

Postaj  Dare on uto lip 17, 2008 11:50 am

Hrvatski rezervni sastav je jučer počistio neuvjerljive Poljake i uveo nas u četvrtfinale europskog prvenstva bez poraza. IZVANREDNO

Pošto svi mediji uveliko pišo o kvaliteti naše reprezentacije, ja ću ovdje o malo neozbiljnijim temama. Jedna od njih je izgled trenera na prvenstvu. Molim vas samo pogledajte, nabrajat ću onako kako mi padaju na pamet: Otto Rehhagel (Grčka), Leo Beenhakker (Poljska), Terim (Turska), Raymond Demench (Francuska), Scolari (Portugal), Karel Brueckner (Češka), Aragones (Španjolska), Gus Hiddink (Rusija) .... sve sami metuzalemi sa smiješnim frizurama i glavama. What a Face
Naravno da ovo nije modna revija nego nogomet ali vidite s druge strane kako se može biti zgodan i u isto vrijeme i uspješan: SLAVEN BILIĆ, MARCO VAN BASTEN, JOACHIM LOEW flower
Dare
Admin
Admin

Broj postova : 43
Registration date : 29.03.2008

Korisnički profil http://www.zrsr.uhrs.hr

[Vrh] Go down

Postaj  hand on sri lip 18, 2008 10:44 pm

volis muske....?!imas pravo,ali gdje je rupa?! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

hand
Novi član
Novi član

Broj postova : 9
Registration date : 15.06.2008

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Dare on pet lip 20, 2008 12:04 pm

Rupa je tu ... sveprisutni DOKTOR RUPA king
Dare
Admin